ZAPLECZE SEO

Zaplecze SEO

Jeżeli szukasz najlepszej metody reklamowej, zaplecze SEO to perfekcyjne rozwiązanie dla Ciebie. Jest to układ funkcjonalnych, indywidualnych i bardzo pożytecznych stron zapleczowych, czyli domen internetowych reklamujących Twoją firmę i podwyższających pozycję Twojej witryny w Google jednocześnie. Zaplecze SEO to metoda reklamowa, która po pierwsze dobrze wpłynie na wizerunek Twojej firmy, a po drugie wzmoże jej renomę w Sieci. Najzwyczajniej w świecie większa rozpoznawalność firmy, lepsze dochody i wyższa liczba Klientów. Jedna usługa, a tak dużo perspektyw.

Firma Topranking zapewnia profesjonalne zaplecze pozycjonerskie dla klientów reprezentujących rozmaite gałęzie biznesu. Blogi internetowe, fora dyskusyjne, witryny poradnikowe, czy strony z ofertą – Twoje strony zapleczowe mogą przyjmować każdą strukturę. My stawiamy na indywidualne rozwiązania, niepowtarzalne teksty i wysoką wydajność zaplecza SEO. Przecież mamy świadomość tego, że zestaw kilku stron zapleczowych ciężko pracuje na rzecz Twojej pozycjonowanej witryny.

Zaplecze SEO wykonywane przez Topranking to:

  • Przeróżne kompozycje stron pozycjonerskich
  • Unikatowa adresacja IP każdej strony branżowej
  • Wysoka siła linków zewnętrznych
  • Możliwość zarabiania na stronach zapleczowych oferowanie linków seo, programy partnerskie, a także umieszczanie reklam adsense i adtitle)
  • Spersonalizowany wygląd stron
  • Wysokogatunkowe artykuły SEO z ogromną liczbą wyrażeń kluczowych

Przejdźmy jednak do prawdziwych przypadków. Przedstawimy Ci historię Ci o pewnym zapleczu SEO, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych Klientów – jednostki zajmującej się handlem akcesoriami samochodowymi. Wskażemy Ci jak konstruujemy zaplecze do pozycjonowania i jakie są rezultaty postawienia stron zapleczowych.

Dla naszego Kontrahenta nabyliśmy 3 domeny i zainstalowaliśmy je na wybranym hostingu. Każdy z adresów www stron posiadał wyrażenia kluczowe tożsame z sferą, w której Klient się specjalizuje. Strony zapleczowe posiadały odrębną adresację IP, co jest szczególnie ważne przy linkowaniu.

Następnym zadaniem było opracowanie wyglądu każdej strony zapleczowej. Strony zapleczowe zostały zaprojektowane na platformie Wordpress, po czym na każdej opublikowaliśmy przyciągające uwagę artykuły z adekwatną ilością wyrażeń kluczowych. Dwie strony zapleczowe zostały zbudowane w formie poradnika, a jedna opisywała dane akcesoria, które firma naszego Klienta sprzedaje w salonie.

Później zoptymalizowaliśmy każdą z domen i rozpoczęliśmy mechanizm linkowania. Dla wszystkich stron zapleczowych założyliśmy także indywidualny profil na Facebook’u, gdzie raz w tygodniu wstawiamy ciekawe wzmianki o nowinkach w branży motoryzacyjnej.

Zaplecze pozycjonerskie po jakiś trzech miesiącach zaczęło wytwarzać ruch. Nowi odbiorcy zaczęli korzystać z oferty przedsiębiorstwa naszego Klienta, co było kluczowym celem kompletnego procesu budowania zaplecza SEO. Ponadto pozycja pozycjonowanej strony naszego Klienta zmieniła się, trafiając finalnie do pierwszej dziesiątki organicznych wyników wyszukiwania dla lokalizacji Toruń.

Tak! Zaplecze SEO może znacząco wpłynąć na popularność Twojej marki. I przyznajemy rację, strony zapleczowe mogą stać się dodatkowym źródłem dochodu. Skorzystaj z naszej profesjonalnie sporządzonej oferty i zacznij promować swoją firmę w Internecie.