Wynajem wysokiej jakości telebimów na imprezy masowe

prawnik toruń adwokat toruń dziedziczenie spadku
Okiem prawnika – dziedziczenie spadku
18 kwietnia, 2017
zakręcarki zalkin maszyny zakręcające zakręcarki butelek
Zakręcarki Zalkin – solidne maszyny przeznaczone do masowej produkcji
21 kwietnia, 2017
wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

wynajem telebimów telebimy telebimy do wynajęcia

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

Dzisiaj każda większa impreza musi posiadać optymalną scenografię wizyjną i akustyczną. Lokalizacje, gdzie nie do przecenienia są: przekaz telewizyjny, dźwięk oraz podświetlenie, obowiązkowo powinniśmy umieścić funkcjonalne – oraz absolutnie dobrej jakości – urządzenia transmisyjne. Branża rozrywkowa jest specjalizacją nadzwyczaj ciężką, bowiem każdy pojedynczy pokaz czy wydarzenie sportowe powinno koniecznie spełnić pragnienia większości zainteresowanych. Tutaj oczywiście wyczekują oni na genialne widowisko bez uciążliwych zakłóceń.

Telebimy to aktualnie niezwykle nowoczesne i bezpieczne akcesoria, dzięki którym mamy możliwość w trakcie imprezy grupowej pokazywać wielorakie treści, np. materiały promocyjne fundatorów. Tego typu ekrany stosuje się jako inscenizację zdarzeń handlowych, na pokazach mody, konferencjach i koncertach. Szczególnie często można je dostrzec w centrach handlowych, w galeriach sztuki i obiektach sportowych. Mają możliwość pełnić funkcję centralną (naturalnie jak na występach gwiazd muzyki) lub jako otoczenie (m. in. w wypadku meczy piłki ręcznej). Odmiennym wybiegiem na zagospodarowanie ekranów ledowych jest postawienie ich w strefie wielkomiejskiej do puszczania reklam czy codziennych informacji, m. in. warunków pogodowych.

Trzeba zwrócić uwagę na to, że nie trzeba wkładać własnych zasobów finansowych w tak cenny „instrument reklamowy”. Nierzadko nawet bogate przedsiębiorstwa czerpią z wynajmu telebimów, bo – prawie zawsze w pakiecie – zyskują pomoc techniczną, m. in. do postawienia wszystkich podzespołów przed imprezą lub jego schowanie i przetransportowanie zaraz po nim. Za pomocą przenośnej formy ekrany ledowe można w wygodny sposób przetransportować w takie miejsca, gdzie są aktualnie niezbędne. Większość placówek, jakie zawodowo zajmują się instalacją i serwisem ekranów, potrafią przygotować tę pracę w niemalże 45 minut. Można ponadto śmiało ustawić kąt pochylenia ekranu LED, jak i ruszać nim dookoła własnej podstawy.

Wynajem telebimu na konferencje, koncerty i wydarzenia sportowe

Telebim do wynajęcia – gdyż takim wyrażeniem zazwyczaj w sieci opisuje się wyświetlacze, które udostępniają rozmaite firmy – perfekcyjnie będą zdawać egzamin na kongresach. Niejednokrotnie treść nie jest w stanie „dolecieć” do wszystkich widzów (nierealne jest skupienie ich w najistotniejszym rejonie), natomiast telebimy efektywnie niwelują wymieniony dylemat. Dodatkowo wszyscy uczestnicy mogą rzeczywiście brać udział w konwersacji, a mianowicie na żywo prosić o wyjaśnienia.

Spektakle oraz imprezy na świeżym powietrzu, przykładowo występy kabaretów, to następne zdarzenia, na których muszą być zainstalowane ekrany LED. Treść powinien „dojść” do sporej ilości widzów oraz wcale nie musi być skumulowany w najważniejszym obszarze. Wielekroć oprócz pojedynczego podstawowego telebimu ustawia się kilka konkurencyjnych w rozlicznych obszarach miasta, które absorbują dodatkowych odbiorców. Nieraz owym zdarzeniem będzie wieczorne wystąpienia licznych kabaretów, natomiast niekiedy koncert popularnego zespołu. W przypadku kabaretów istotnie mogą spełnić swoją rolę dwa rozstawione po bokach telebimy, na których będą koncentrować swoją uwagę odbiorcy z najdalszych stref miasta. W drugim przypadku wskazana jest specjalistyczna inscenizacja, która polega na zainstalowaniu najdoskonalszej jakości sprzętu akustycznego, podświetlenia, efektów widowiskowych (przykładowo kolorowych laserów).

Telebimy na co dzień

Wyświetlacze diodowe są dobrym pomysłem nie tylko na spore zabawy, które przyciągają setki bądź tysiące odbiorców. Można je zauważyć każdego dnia, m. in. w restauracjach bądź ogródkach piwnych. Te osoby, które z jakiegoś powodu w ogóle nie mogą znaleźć się w innym mieście na intrygującym spotkaniu sportowym, mają szansę spokojnie spotkać się w tzw. „strefie kibica” i spozierać na relację z meczu ulubionej drużyny. Uczestnicy imprezy mają możliwość wtedy liczyć na najwyższą klasę przesyłanego obrazu i ogromne emocje. Najczęściej przedsiębiorstwa, które dzierżawią wspomniane telebimy, zapewniają także krytą scenę, mocne drewniane ławy, posiłki dla uczestników i mnóstwo dodatkowych niespodzianek.

Ile kosztuje wynajem telebimu?

Jeżeli planujemy zainwestować w telebim, wtedy należność będzie wahać się mniej więcej od 11 tys. do 60 tys. złotych. Dobrej jakości, spore telebimy będą osiągać cenę od 50.000 zł i wyżej. Na pewno dużo bardziej opłaca się wydzierżawić telebim (zwłaszcza, jeśli widowisko będzie posiadało charakter niepowtarzalny). Natychmiast po wpisaniu w Google, np. słów „telebim wynajem”, można ujrzeć, iż ceny wypożyczenia telebimu w rodzaju sportowym zaczynają się już od niecałych stu złotych za jedną dobę. Wszystko w gruncie rzeczy jest uzależnione od wybranej propozycji (i liczby wypożyczonych ekranów LED), jak i rozmiaru postępowania wskazanej firmy.

Jeżeli zaintrygował Cię ów artykuł i zamierzasz wiedzieć więcej o scenerii wizyjno-dźwiękowej na najprzeróżniejsze zdarzenia, kliknij w link obok – wynajem telebimu cena – a być może odkryjesz to, czego teraz wyszukujesz.

Komentarze są wyłączone.