Jaki ekran LED wybrać? Wielkość, jasność i jakość

agencja reklamowa projektowanie stron www pozycjonowanie toruń
Strony internetowe – co teraz jest modne?
12 kwietnia, 2017
notariusz notariusz toruń usługi notarialne
Poświadczenie umowy najmu mieszkania
14 kwietnia, 2017
profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

profesjonalna obsługa imprez wynajem ekranów LED sprzedaż telebimów

Wyświetlacze diodowe od kilku lat są statycznym motywem mieszczańskiej architektoniki. Punkty, w jakich są postawione, nabierają zdecydowanie innego charakteru. Są chętniej odwiedzane, a treści reklamowe szybciej są przyswajane przez hipotetycznych Klientów. Technologia LED z pewnością ma wiele walorów, tymczasem nie należy do najtańszych. Czynniki klimatyczne nie wpływają w żaden sposób na intensywność ekranu LED, ani na metodę przedstawiania przez niego spotów. Niektóre są naprawdę bardzo jasne, iż można się im przyglądać z odległości co najmniej kilkunastu metrów. Również nasłonecznienie ogólnie rzecz ujmując nie stanowi większego kłopotu – treści reklamowe są doskonale widoczne. Dzięki zastosowaniu ochrony IP 65 ekrany LED dobrze działają podczas śnieżycy, gradu lub nawałnicy. Do dzisiaj są traktowane jako kluczowy zabieg na potrzeby przedstawiania różnych informacji, przykładowo treści promocyjnych, kursów walut bądź wyników sportowych. Jako innowacyjne narzędzie marketingowe telebimy stały się wprost wskazane.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie lub wynajmie ekranu LED?

Reklama jest dźwignią handlu – to rzecz niewątpliwa. Ażeby wzmóc sprzedaż, przykładowo rozszerzyć grono statecznych Konsumentów i zaciekawić nowo-powstałych, musimy bezwzględnie wybrać metodę reklamy. Instytucje, które potrafią przekazać większą ilość pieniędzy, będą układały spoty promocyjne na sporych telebimach bądź propagować własne towary w TV. W jaki sposób rzeczywiście kształtuje się sprawa z ekranami LED? Czy wynajem ekranów jest obecnie doprawdy taki dochodowy? Jak ma się sprawa z ekranami diodowymi z perspektywy technicznej? Jak sprawić, ażeby po długim czasie (np. po wielu latach) świecił jak nowy? W sumie nie ma możliwości pokrótce odpowiedzieć na wszystkie pytania, gdyż wybrane rzeczy znają tylko osoby świetnie znające branżę.

Przewidując nabycie lub podnajem telebimów, należy rzucić okiem na parę fundamentalnych kwestii, które mają olbrzymi wpływ na jego działanie po długim okresie. Wcale nie chodzi jedynie o wartość oraz jakość, na jakie pierwotnie kierują uwagę nabywcy.

Jakość diod, z których został utworzony ekran LED

Wyżej wymieniony element orzeka o żywotności telebimu, jego przejrzystości oraz… wartości. Ekrany LED nadzwyczaj tanie są zawsze skonstruowane z chińskich diod, które posiadają wyjątkowo małą klarowność i mogą powodować bardzo dużo dylematów podczas pielęgnacji. Prócz tego nierzadko można dostrzec przebarwienia wyświetlacza, które są zwyczajnie dysproporcją temperatur, która ma miejsce w diodach o różnych barwach. O wiele bardziej zyskowny jest dzisiaj wynajem ekranów LED, które są konstruowane w Tajwanie. Mówiąc w skrócie nie oszukujmy się jednak – najatrakcyjniejsze wyświetlacze diodowe są przygotowywane w USA i Japonii.

Metoda mocowania pojedynczych diod

Istotne jest też to, czy są nakładane ręcznie czy maszynowo. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, musimy brać pod uwagę to, że jednostkowe diody mogą się „przepalić” oraz będą wygasać. W efekcie na telebimie będą widoczne ciemne momenty, natomiast reperacja też nie należy do najłatwiejszych. Diody mocowane maszynowo nie stworzą nam takich problemów.

Przejrzystość ekranu LED

Bynajmniej nie może być uzależniona od warunków meteorologicznych, przykładowo gorącego powietrza lub nasłonecznienia. Czytelność na poziomie 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, aby móc emitować spoty w którychkolwiek warunkach, nawet podczas gwałtownych śniegów.

Oprogramowanie

Trzeba bezwzględnie zwrócić uwagę na oprogramowanie, z wykorzystaniem którego będziemy mieli możliwość nanosić poprawki na telebimie, a dokładniej pokazywać kolejne materiały promocyjne, układać je w wybranej sekwencji etc. Bardzo dobrze by było, jeśliby telebimem można było kierować na odległość (więc przez Internet). Jednym spośród najpopularniejszych programów jest niewątpliwie Screen Show firmy Revolution-Tech. Mamy możliwość podczas jego stosowania przygotowywać doprawdy rozbudowane połączenia reklam, co zarówno dla firmy wynajmującej telebim, jak i dla oferenta, jest bardzo ważne.

Kupić ekran LED czy lepiej go wynająć?

Całość zależy od tego, w jakiej okolicy będzie się znajdować, jakie będzie mieć gabaryty i klasy. Jeżeli zapłacimy za chiński telebim, wtedy nie ulega wątpliwości powinniśmy mieć na względzie to, iż będzie potrzebować dużej liczby renowacji, natomiast w dalszej kolejności – nakładów finansowych. Telebim ma wielką przewagę nad kolejnymi wewnętrznymi nośnikami treści reklamowych, np. billboardami. Inna jest po prostu percepcja obrazu. Potencjalni klienci bardziej zwracają uwagę na ruchome treści reklamowe, które wciągają porównywalnie jak filmiki w kinie. Dla pewnych osób cena wynajęcia telebimu będzie z pewnością odpłatnością zaporową, natomiast na instalację należy mieć wyjątkowe zezwolenie (krótko mówiąc nie wolno postawić wspomnianego dużego obiektu w przypadkowym miejscu). Należałoby mieć na uwadze, że ekrany LED absolutnie nie mogą być montowane pionowo do nawierzchni, bowiem oślepiają kierowców – są w takiej sytuacji rozpatrywane trochę jak niebezpieczeństwo. Należałoby jednakże zakupić lub pożyczyć wysokiej jakości telebim, gdyż Nabywcy w przytoczonym przypadku dużo lepiej utrwalają treści promocyjne. Natomiast firmy dużo lepiej płacą za projekcję treści, ponieważ oddziałuje to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaabsorbowany zaprezentowaną odmianą promocji, kliknij w link mieszczący się tu – Wynajem telebimów

Komentarze są wyłączone.