Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Czy przedawnione długi trzeba spłacać? Porady prawnika
4 maja, 2017
Kruszywa Warszawa – Kruszywa drogowe i budowlane – Tłuczeń Warszawa
Kruszywa – rodzaje i zastosowanie
12 maja, 2017

Jak samodzielnie przygotować przyjęcie weselne?

Już niedługo ten ważny dzień, a Ty wcale nie wiesz jak to wszystko zaplanować? Zazwyczaj przed dwójką osób, które pragną zawrzeć małżeństwo, wyłaniają się dwie alternatywy: albo z własnej inicjatywy urządzą cały ślub oraz imprezę weselną, albo zlecą wykonanie takiego zadania ekspertom – czyli menedżerom ślubów. Jeżeli chodzi o zaplanowanie wesela na własną rękę, to potrzebny jest zdrowy dystans do całej sprawy, kłopotów oraz pozostałych komplikacji, jakie będą wyrastały znienacka. Musisz zatem kierować się według odwiecznej idei „zrób dzisiaj to, co masz zrobić jutro”. Im szybciej zaczniesz przygotowywanie wszelkich niuansów, jakie mają pojawić się w czasie ceremonii ślubu i weselu, tym mniej będziesz się martwić. Przede wszystkim tym, iż w trakcie rzeczywiście coś pójdzie źle – stworzony przez teściową wielki tort spadnie na podłogę, zagubią się się obrączki albo jakiś z przybyłych gości nie będzie miał gdzie spać. Ażeby zdążyć z organizowaniem wszystkiego na czas, musisz natychmiast przemyśleć parę rzeczy. Przydałby się scenariusz przygotowań, bowiem wówczas w jakiejkolwiek chwili będziesz posiadać swobodę do niego spojrzeć oraz ustalić, czy określone kroki są już przeprowadzone.

W przypadku kiedy wahasz się, którą propozycję wybrać, m. in. który DJ na wesele będzie najwspanialszy, wtedy wykonaj tyle telefonów, ile dokładnie będzie potrzeba. Po prostu nie bój się zadawać pytań, przesyłać wiadomości e-mail i wysyłać formularzy zgłoszeniowych. Wyłącznie wówczas ktoś może przystosować usługi do Twoich pragnień. Nie zgadzaj się na pierwszą ofertę, dlatego, że w przyszłości może wyjść na jaw, że inny DJ ma coś znacznie ciekawszego do zaproponowania. Jeżeli chodzi o DJ-a porównaj z sobą określone możliwości oraz absolutnie nie demobilizuj się tym, że w niektórych przypadkach może w ogóle nie być w nich tego, czego poszukujesz. Niejednokrotnie zespoły muzyczne, DJ-e, wodzireje oraz inni grajkowie potrafią wypełnić Twoje pragnienia oraz kierować się sugestiami, które zdobędą, przykładowo jeśli chodzi o piosenkę do pierwszego tańca. Możesz też porozmawiać z przyjaciółmi, którzy przedtem sami projektowali wspomnianą imprezę. Może oni będą posiadali namiary na doświadczonego DJ-a.

Musisz ponadto wykonać bardzo rzetelny terminarz ślubu i uczty weselnej w taki sposób, by żadnej rzeczy nie zlekceważyć. Możesz to sporządzić w zwyczajnym kalendarzu lub przy użyciu tablicy powieszonej na ścianie, na której będą wpisane wszystkie ważne sprawy. W trakcie zaślubin i wesela możesz podpytać świadków, aby uważnie obserwowali, żeby konkretne gry występowały zgodnie z planem. Gdy padła decyzja, aby zaprosić DJ-a, który za jednym razem posiada kompetencje wodzireja, wtedy możesz też jemu wytyczyć określone zadania.

Kto może nam pomóc w organizacji wesela?

W przypadku kiedy w ogóle nie dasz rady zrobić ślubu i wesela bez pomocy, jest to dla Ciebie za wielkie wyzwanie, to możesz wynająć doradcę ślubnego (jaki będzie kierował technicznymi rzeczami) i konferansjera z doświadczeniem. Specjalista ślubny przygotuje salę weselną, zaplanuje przystawki i dania, wybierze zdobienia do Kościoła oraz bardzo dużo innych „niuansów”. DJ na wesele zajmie się oprawą muzyczną oraz atrakcjami dla uczestników imprezy. Również on będzie określał porządek poszczególnych zdarzeń,

zachęcał przybyłych do zabawy, miał korzystny wpływ na aurę i zawartość ciężkiego dymu w trakcie pierwszego tańca. Zadaniem konsultanta ślubnego jest najzwyczajniej w świecie odciążenie Państwa młodych w przygotowaniach do ślubu, a DJ przebywa oraz wypełnia swoje zadania już na weselu (czyli w miejscu, w którym eksperta od ślubów już nie ma).

Poniżej znajduje się film, na którym możesz zobaczyć przyjecie weselne z DJ-em

DJ zapewne zupełnie nie jest niezbędny w Kościele wówczas, gdy odtwarzany jest Marsz Mendelssohna. Bez takiej osoby jednakże żadna impreza nie będzie posiadało tak świetnej atmosfery, dobrej ilości dowcipu i zabaw, na jakie wyczekują wszyscy zaproszeni. Zanim dobierzesz konkretny repertuar na własne wesele, przeanalizuj sobie starannie taką rzecz:planujesz zrealizować osobiste życzenia czy przybyłych gości? Kiepsko wybrana ścieżka dźwiękowa może efektywnie nadwyrężyć każde przyjęcie. Uczestnicy w takiej sytuacji najzwyczajniej w świecie tkwią przy zachęcających daniach, jedzą to, co jest na nim umieszczone oraz dyskutują ze sobą. Spora liczba utworów powinna być bez wątpienia taka, jaka Tobie przypadła do gustu. Warto jednakże ułożyć co najmniej kilka melodii, w trakcie których mają szansę biesiadować najmłodsi i najstarsi przedstawiciele rodów.

Taniec Państwa Młodych jest na przyjęciu weselnym niezwykle ważny, z tego względu ustal wraz z DJ-em, który utwór ma się pojawić oraz w jakim tonie. Obecnie niebywale poszukiwany stał się ciężki dym, i z jego pomocą nowożeńcy wyglądają jakby unosili się w obłokach. Obsługę opisanego akcesorium lepiej zostawić zawodowcom, ponieważ oni bez wątpienia wiedzą, czy niedługo sprzęt ma rozpocząć produkcję „obłoków” i jakiego rodzaju lód musi koniecznie się wewnątrz znaleźć. Może to zrealizować rzeczywiście fachowy DJ na weselu, jaki posiada zaprezentowany sprzęt i może go wykorzystać.

Jeżeli ciekawi Cię problematyka ślubna, a konkretniej sceneria instrumentalna, jaka musi się na nim znaleźć, wejdź w link tutaj – DJ na wesele Warszawa

Komentarze są wyłączone.