Bezalkoholowe wesele tylko z dobrym dj-em

pozycjonowanie stron www pozycjonowanie sklepów online pozycjonowanie toruń
Pozycjonowanie stron internetowych – pierwsze kroki
26 kwietnia, 2017
odzyskiwanie danych toruń odzyskiwanie sms odzyskiwanie zdjęć
Odzyskiwanie danych – wybieraj doświadczone firmy informatyczne
28 kwietnia, 2017
dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

dj bydgoszcz dj na wesele dj na imprezy w bydgoszczy

Uroczystość weselna jest wyróżniającą się ucztą rodzinną, jaka powinna na długi czas pozostać w pamięci wszystkich przyszłych uczestników. Świetnie by było w przypadku, jeśliby przywodziła naturalnie ciepłe refleksje. Każda Młoda Para rozmyśla o interesującym, kosztownym i olśniewającym weselu. Zatem takim, na jakim wszyscy będą bardzo dobrze się bawić z zachowaniem przyzwoitości i smakiem do samego końca.

Wesele, na którym w ogóle nie ma alkoholu

Aktualnie na okrągło spotykamy informacje promujące napoje alkoholowe, produkty tytoniowe oraz różne inne używki, przykładowo napoje energetyzujące. Zwłaszcza nieodpowiedzialne osoby planując wesele planują zaspokoić wszystkich, zaś dobrą drogą jest alkohol. Kiedy go wypijamy wszystko jest poza nami i absolutnie nie dokuczają nam już nietaktowne docinki teściowej, ryk najmłodszych gości i zapach petów unoszący się nad nimi (pomimo że osobiście wcale nie palimy). DJ na wesele, luksusowe zakąski i główne posiłki, przeróżnego typu zabawy oraz doskonała atmosfera – to wszystko w gruncie rzeczy wystarczy. Abstynencja na tych ucztach zdarza się wyjątkowo rzadko, ale od jakiegoś czasu bardzo dużo małżeństw zaczęło chwalić wymieniony trend. Po pierwsze – z uwagi na przedszkolaki, jakie zupełnie nie powinny obserwować bliskich pod wpływem silnych trunków, zaś z innej strony – jest to objaw dojrzałości i odpowiedzialności.

Sporo osób, bynajmniej nie tylko uczęszczających do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „idealna ceremonia bynajmniej nie jest uzależniona od liczby wypitego alkoholu” lub „w ogóle nie potrzeba napojów z alkoholem, by doskonale ucztować”. W przypadku ceremonii weselnych jest to o tyle oryginalne, ponieważ w Polsce wspomniane okazje od pokoleń były suto zakrapiane. Małżeństwa, które zdecydowały się rzeczywiście na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, wielokrotnie słyszały negatywne docinki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w ceremonii albo wyrażenia „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile wynajęcie kompetentnego wodzireja na wesele absolutnie nie jest niczym niespotykanym, to nieobecność alkoholu – owszem.

DJ dla wymagających gości

Wyśmienite przyjęcie to doświadczony DJ na wesele z Bydgoszczy i muzyka dopasowana do gustów przybyłych gości. To naturalnie on układa scenariusz zabawy i opracowuje rozmaite zabawy. Na przyjęciu weselnym bezalkoholowym jest dosłownie niezastąpiony. Fachowy DJ to pewność wspaniałej imprezy choćby przez dwa lub trzy dni (z poprawinami). Jakie są jego główne cele? Oprócz tego, iż jest odpowiedzialny za dopasowanie utworów, to poszczególne widowisko musi być przez niego dość wcześnie zapowiedziane i przeprowadzone. Każdy zaproszony gość ma się wspaniale bawić, nawet ten wyraźnie cichy. Praca wodzireja rozpoczyna się zazwyczaj od wytypowania wszystkim zebranym ich krzeseł, zaś w dalszej kolejności – razem z przyszłymi zdarzeniami – solidarnie śpiewa z bawiącymi się gośćmi, pokazuje im konkretne ruchy tańca, robi różnego rodzaju animacje. Wszystko to robi w sposób dowcipny, lecz wcale nie kompromitujący. Wodzirej powinien być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na imprezach bez trunków. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi niemało wymagają i to przez długi czas w przyrównaniu do takich, którzy natychmiast na samym wstępie uroczystości są pod wpływem napojów wysokoprocentowych.

DJ na wieczór kawalerski

Bez napojów z alkoholem może funkcjonować mnóstwo klasycznych imprez, m. in. wieczory panieńskie imieniny, rocznice ożenku. Zamiast trwonić pieniądze na „gorzałkę”, wino i szampana, możemy wykazać się ociupinę lepszą błyskotliwością. Wieczór panieński w niektórych przypadkach może trwać choćby kilka dni, a w trakcie imprezy Panna Młoda jest szkolona do wypełniania roli cudownej partnerki. Taka sytuacja tyczy się wieczorów kawalerskich, podczas których wcale nie powinny skakać półnagie tancerki. Zabawy oraz bankiety bez napojów alkoholowych są znakomitą alternatywą szczególnie dla tych opracowywanych w konwencjonalnym charakterze. Najczęściej Mężczyźni mówią, iż planują bawić się świetnie na prywatce, zaś nie tylko następnego dnia chwalić się kolegom ile maksymalnie udało im się wysączyć alkoholu. Alkohol jest wykorzystywany w pierwszej kolejności do tego, by „ukrywać” ważne sprawy, m. in. brak czucia radości z wydarzenia, przywiązania do krewnych (lub ogólnie więzi społecznych) bądź negatywnego percypowania obcej kultury. Częstokroć ludzie wcale nie chcą brać ślubów, gdyż nie mają środków pieniężnych na dostateczną ilość alkoholu i w rzeczywistości nie zauważają prawdziwego celu niniejszego zdarzenia. Nie chodzi tutaj niewątpliwie jedynie o napoje alkoholowe, bo nakładów związanych ceremonią ślubu oraz weselem jest o wiele więcej.

Chrzciny, urodziny oraz kolejne familijne uroczystości bezalkoholowe nie różnią się faktycznie niczym od tych tradycyjnych. W określonym miejscu gwarantuje znakomitą muzykę wzięty DJ, na twarzy uczestników imprezy królują uśmiechy, Młoda Para odbywa pierwszy taniec w chmurach, rodzice jednej oraz drugiej strony trwają poruszeni. W zasadzie nie ma odurzającego alkoholu, przez jaki szczególnie często owe cudowne chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je zaczepność, brak empatii, arogancja oraz bójki uczestników zabawy.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, kliknij tu – DJ Bydgoszcz

Komentarze są wyłączone.