KATALOGOWANIE

Katalogowanie stron internetowych

Katalogowanie stron to praktyczny i niezawodny sposób na podbicie Google. Najtańszy pakiet dodawania stron do katalogów startuje już od 100 zł. A wydajność? Wzrost pozycji strony nawet o kilkanaście miejsc w organicznych wynikach wyszukiwania w Google.

Nasza agencja łączy funkcjonalne mechanizmy z tradycyjnymi metodami pozycjonowania. Dajemy Tobie ofertę dodania linku prowadzącego do witryny Twojej firmy do nawet 100 moderowanych katalogów internetowych. Sprzedajemy odpowiednie dla wymagań wyszukiwarek teksty SEO z stworzoną przez fachowców bogatą ilością fraz kluczowych. To wystarczy, aby zdobyć popularność w internecie. To idealna opcja marketingu internetowego. To usługa SEO która wzbogaci Twoją firmę.

Katalogowanie z Topranking to:

  • Rodzina 100 moderowanych katalogów seo
  • Oryginalne artykuły SEO
  • Wiele pakietów katalogowania do wyboru w dogodnych cenach
  • Gwarancja wzrostu pozycji strony w wyszukiwarkach
  • Najlepsza ochrona dla Twojej strony

Case study

Nie planujemy zajmować Twój czas historyjkami o tym jak korzystna jest nasza oferta katalogowania. Zamiast tego skoncentrujemy się na pokazaniu Tobie przypadku jednego z naszych Partnerów. Sam\a zdasz sobie sprawę z tego, że nie powinno się nie skorzystać z oferty katalogowania stron w strategii, jaką opracowaliśmy właśnie dla takich Konsumentów jak Ty.

Pani Alicja jest właścicielką przedsiębiorstwa oferującego artykuły do włosów w Toruniu. Swoje wyroby sprzedaje w małym salonie, a także przez sklep online. Ma dość dużą konkurencję. Mimo tego, po opublikowaniu w naszej grupie katalogów stron 40 tekstów reklamowych z linkiem prowadzącym do sklepu www, strona internetowa Pani Alicji wzrosła z 25 miejsca na 15. Później po starannej optymalizacji strony internetowej sklepu i opublikowaniu kolejnych 20 artykułów SEO, strona internetowa wzrosła o następne kilka miejsc, trafiając do pierwszej dziesiątki organicznych wyników wyszukiwania w Google. Efekt katalogowania dość owocny. Tym bardziej, iż obecnie Pani Alicja oferuje swoje akcesoria szerszemu gronu odbiorców, a profity z sprzedaży wciąż wzrastają.

Taki jest rezultat finalny katalogowania seo. Pewne mechanizmy potrzebują jednak bardziej szczegółowego komentarza. Na przykład to czemu stawiamy na katalogowanie przy wdrażaniu artykułów SEO. Według nas teksty SEO są najkorzystniejsze przez to, że wiążą dwa podstawowe elementy pozycjonowania – znaczną liczbę słów kluczowych i dobrej jakości link odsyłający. Każdy artykuł SEO jest wyjątkowy. Nie powielamy treści, gdyż może to wpłynąć na cofnięcie się pozycji strony, a nie jej wzrost. Każdy artykuł SEO to 5000 znaków. Pomyśl ile różnych fraz kluczowych odtwarzających wymagania użytkowników Google może zostać ukrytych w takim tekście. Każdy tekst SEO to dodatkowo indywidualny, wartościowy link zewnętrzny. A im większa ilość takich odsyłaczy, tym wyższa wartość Twojej strony w Google.

Jak pewnie zauważyłeś katalogowanie stron to dość prosta technologia marketingowa. A przy tym wcale nie taka droga, jak mogłoby się wydawać. Nie odkładaj tego na jutro! Wypróbuj nasze katalogi internetowe i zostań z naszą agencją na dłużej. Twoja strona www, podobnie jak Pani Alicji, może trafić na pierwszą stronę organicznych wyników wyszukiwania w Google.