enova365

Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Usługi brukarskie Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Domy na sprzedaż
15 września, 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że zarządzanie firmą staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące zbiorczą bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do wymagań każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która ma ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą stale, integrujących i ułatwiających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dobrany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów oraz zwiększenia ich ilości z uwagi na format potrzeb.

Jak system ERP wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia kompleksowe kierowanie przedsiębiorstwem, wspomaga zarządzanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszelkie pola działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, zakupami, magazynem, produkcją, zapasami, serwisem czy projektami. Ułatwia dostęp pracowników do informacji, a jednocześnie dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, dostosowuje się do wciąż przekształcanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system ERP?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy ma ugruntowaną pozycję na rynku, enova365 proponuje funkcjonalne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w każdej chwili można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system ERP dopasowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Pomimo tego, że moduły mogą funkcjonować osobno, taka sama baza danych dla każdego z zakupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, umożliwia wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników każdego z działów firmy, kiedy jest to niezbędne. Używanie systemu pozwala na umieszczanie schematów systemów pracy, wydzielanie obowiązków oraz wypełnianie zestawień i raportów. Działa: zbierając, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić wymianę informacji i ułatwić możliwe procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pomaga wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce funkcjonalnym systemem, proponującym usługę korzystania z systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest też dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który wskaże moduły, które będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wytypowane moduły oraz aranżuje szkolenia z obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Możliwości licencjonowania

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że firma staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w koszt zakupu wlicza się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na ciągłe aktualizowanie oprogramowania do nowych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy wolą zakupy na własność albo otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament daje możliwość wynajęcia oprogramowania do korzystania wybranych modułów, dzięki miesięcznym opłatom. Ta opcja została skonstruowana przede wszystkim dla średnich i małych firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu znajduje się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki rodzaj licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w specjalistów IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu oddziałuje na efektywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz zminimalizowanie ryzyka błędu. Z kolei szybki dostęp do analiz biznesowych oraz innych informacji, umożliwia działanie na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

partner enova

Komentarze są wyłączone.