Dekoracje weselne Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
16 sierpnia, 2019
Liposukcja bez skalpela - bezoperacyjne usuwanie tkanki tłuszczowej laserem
Liposukcja nieinwazyjna
29 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na wesele, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Bogaty wybór dodatków, jakimi można udoskonalić wystój sali, kościoła czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje na ślub nie muszą być wcale drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były miło wspominane przez gości. Najlepiej wybrać takie elementy, jakie będą odpowiadały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest stworzenie przyjemnego nastroju. Dostosowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, jednak nie może być ich przesadnie dużo, aby nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się głównie na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego oraz bocznych naw. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się kwiaty, świece i szarfy.

Latarenki, świeczniki, świece

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w półmroku dominującym w kościele. Odpowiednie rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, aby nie zawadzały gościom w komfortowym przemieszczaniu się i nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele wspaniałych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale również ochronią przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, dywany

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z satyny lub tiulu. Zawiesza się je wzdłuż ławek, aby stworzyć korytarz, jakim para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być gładkie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który udoskonali wygląd przejścia i doda mu eleganckiego stylu. Zazwyczaj takie chodniki są w kolorze czerwonym lub białym.

Bukiety, kwiaty, płatki kwiatów

Bukiety i kwiaty mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe we wszystkich miejscach, które para młoda chce ozdobić. Należy też pamiętać, że lepiej postawić na mniejszą liczbę kwiatów żywych i nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Warto nie przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja na ślub uświetni też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, jest to dość kosztowna ozdoba.

SAMOCHODOWE DEKORACJE ŚLUBNE

Przy dekoracji samochodu też można wykazać się pomysłowością. By ten pomysł nie kończył się na wypożyczeniu specjalnego auta, można je także udekorować ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Do wciąż najpopularniejszych weselnych ozdób samochodowych należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przyczepia się do tyłu auta i są one dostępne w wielu wzorach i kolorach i mogą mieć zabawne nadruki. Równie dużym zainteresowaniem ciągle cieszą się też wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami oraz innymi drobnymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki można kupić w gotowych i spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z ciekawymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w motyw przewodni uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które ozdobią salę weselną, są kluczowym elementem, który trzeba wybrać, planując ślub. Podstawowym priorytetem jest dekoracja stołów, a potem otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Znaczącą rolę spełniają tu zwykle kompozycje kwiatowe, choć w bardziej nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się też aranżacja świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zwykle opiera się na przewodnim motywie wesela. Inaczej zostanie udekorowana z uwagi na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by utworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku istotny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów i wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj ma największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stole są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Będą się tam też niewielkie podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu lub podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją na wesele są pokrowce, które dopasowuje się pod względem wzorów i kolorów. Ponadto istnieje wiele ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest także księga gości na wyjątkowe życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą doskonałą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni zabawę weselną, dzięki zabawnym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami weselnymi jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne Toruń

Komentarze są wyłączone.