Certyfikat angielskiego Toruń

Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekty ogrodów – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Notariusz
30 sierpnia, 2020
Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Kurs angielskiego - szkoła językowa Toruń

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest ważny na całym świecie. Egzaminy wymagają wielofazofych przygotowań. Dzięki nim bez problemu udowodnimy nasze umiejętności na nie jednej rozmowie o pracę, lub w razie składania papierów na studia. Perfekcyjnie oceniają nasze umiejętności i przedstawiają je na papierze. Nie każde miejsce oferuje nam możliwość podejścia do egzaminu. Taką sposobność oferują tylko specjalne szkoły językowe. Mają one podpisane umowy z Cambridge English Qualifications, dzięki temu zyskujemy profesjonalny certyfikat. Jeśli podejmiemy decyzję o podejściu do egzaminu, warto jest skorzystać z oferty szkoły językowej, która wesprze nas w nauce. Samemu dość trudno jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały pomocnicze i ktoś doświadczony, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych aspektach. Każdy egzamin to inny zakres wiedzy i jest dobrany pod różne grupy wiekowe, jednocześnie otwierając nam nowe możliwości. Ułatwia to dostanie się na zagraniczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki rozdzieleniu egzaminów na kategorie prościej jest się do nich dostosować i mamy możliwość wyboru tych najbardziej odpowiednich dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem który powstał z myślą o najmłodszych. Ocenia on poziom wiedzy na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Taki certyfikat mają możliwość otrzymać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich stopień zaawansowania i zachęca do dalszych starań związanych z nauką języka. Prościej jest im w późniejszych latach podejść do bardziej zaawansowanych egzaminów, oferujących coraz większe możliwości. Pomaga to też w zdobyciu wyższych stopni w szkołach, czy daje opcję zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, umożliwiającym przystąpienie do niego pełnoletnim. Zdany egzamin udowadnia zaznajomienie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Pozwala kontynuację nauki na wyższym poziomie i planowanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie dostajesz sposobność pracy w miejscach związanych z jęcykiem angielskim. Zdobycie certyfikatu oznacza umiejętność posługiwania się językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest honorowany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English oświadcza, że nie będziesz mieć problemów w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Zezwala też na zaliczenie zajęć języka angielskiego na studiach, czy przystąpienie do nauki w obcym kraju w języku angielskim. Zdobywając dopasowane wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość nauczania w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English jest już poziomem zaawansowanym. Jest ceniony przez najbardziej popularne firmy. Informuje, że umiesz już posługiwać się językiem angielskim zarówno na co dzień, jak i w sytuacjach biznesowych.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najwyższym certyfikatem z serii Cambridge English. Oświadcza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zdobyciu go powinniśmy zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, nie mamy trudności z językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest też możliwość przystąpienia do studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin odzwierciedla umiejętności w specjalistycznych sytuacjach biznesowych. Jest to ważne, jeśli zależy nam na udowodnieniu pracodawcy naszych zdolności. Nauka do tego certyfikatu zawiera specjalistyczne słownictwo pożądane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów definiuje nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest sposobność dokładnej oceny poziomu wiedzy. Tłumaczy to też wagę certyfikatu. Egzaminy najczęściej są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część składa się z poleceń powiązanych ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej egzaminu mamy możliwość kilku minutowej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą wymowę oraz wiedzę w różnych tematach, towarzyszących w życiu codziennym. Oczywiście rodzaj egzaminu zależy od tego, jaki certyfikat wybierzemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie jesteśmy pewni naszych umiejętności, dobrze jest udać się do szkoły językowej. Tam prowadzący sprawdzą nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy skorzystać też z sugerowanych grup społecznych, ponieważ stopień trudności egzaminu rośnie adekwatnie do poziomów nauki. Certyfikaty są też związane z tym, co chcemy dzięki nim zyskać. Jeśli jest nam niezbędny do wymarzonej pracy, prawdopodobnie zdecydujemy się na inny, niż w razie składania papierów na anglojęzyczne studia.

Komentarze są wyłączone.